45W 808nm Разглобяемо влакно, свързано с лазерен диод
Тези лазерни диоди, свързани с влакна, предлагат CW изходна мощност до 45 вата от 200 µm основни влакна Pigtail . Опаковането на тези устройства е разработена, за да се гарантира висока надеждност чрез усъвършенстван термичен дизайн . Тези многомодни лазери предлага спектрална ширина на по -малко от 6 nm и ефективни връзки с мачове {6}. Имайте интегриран фотодиод на монитора, за да позволите на потребителя да ги задвижва в режим на обратна връзка за захранване и червено насочване / пилотен лазер с ниска мощност, за да улесни безопасната лазерна настройка и интеграция във вашето приложение .


Функция
808nm лазерен диод, предназначен за дългогодишен живот при висока работна мощност:
Термичният дизайн на пакета позволява на тези лазери да работят при високи температури до 70 градуса . Управление на топлина и термично разсейване се постига частично чрез високата повърхностна плоска и покритие на основната плоча, която може лесно да се спое до радиатор . лазерният пакет включва вътрешен 10 kΩ термистор, който да се използва за измерване на температурата {..
Лист с данни
Елемент №: FC808DL 45- d
| Оптична | |
| Централна дължина на вълната | 808nm ± 5nm |
| Изходна мощност | 45W |
| Фибри | |
| Фибри na | 0.22NA |
| Дължина на фибри | 1m |
| Конектор на влакната | SMA 905- SMA905 |
| Електрически | |
| Оперативен ток IOP | 10A |
| Threshold ток | 2A |
| Работно напрежение VOP | 12V |
| Термичен | |
| Температура на изпитване | 25 градуса |
| Температура на съхранение | -20 ~ 70 градуса |
| Коефициент на температура на дължината на вълната | 0,3nm/ степен |
Рисуване:

Популярни тагове: 45W 808nm Доволни доставчици на лазерни диоди, свързани с лазерни диоди, производители Китай, фабрика, търговия на едро, произведени в Китай










