Описание
80W 808nm диоден лазер CS бар с Limo FAC обектив
Характеристика
С обектив FAC или SAC (Limo / Fisba / Ingeneric по избор)
Стандартен пасивен охладител тип CS
808nm, 940nm и 1064nm...(други са налични при поискване)
Приложения
Печат
Медика
Изпомпване
Обработка на материала

Лист с данни
Артикул № CC808SB80
| Оптичен | |
| Централна дължина на вълната | 808 nm |
| Толерантност към дължината на вълната | ±5 nm |
| Изходяща мощност | 80W |
| Спектрална ширина FWHM | 4nm |
| Бързо отклонение на осите (FWHM) | 35 градуса |
| Бавно отклонение на осите (FWHM) | 8 градуса |
| Ефективност на наклона | ~1.1W/A |
| Електрически | |
| Работен ток Iop | 80A |
| Прагов ток Ith | 10A |
| Работно напрежение Vop | 1.8V |
| Ефективност на преобразуване на мощност | 50% |
| Термичен | |
| Работна температура | 15~30℃ |
| Температура на съхранение | 0-55℃ |
| Температурен коефициент | ~0,3 nm/℃ |
Рисуване

Популярни тагове: 80w 808nm диоден лазер cs бар с доставчици на лещи за лимузина, производители Китай, фабрика, на едро, произведени в Китай










