Описание
200W 793nm влакно, свързано с диоден лазер
Характеристики:
- Специализирано влакно от влакнаТехниките водят до висока ефективност, стабилност и превъзходно качество на лъча .
- По -прецизни и точни резултатиПри обработката на материали, медицинската терапевтика и лазерното помпиране на лазерните медии .
- Изходна мощност: 350W QCW
- Изходна мощност: 200W QCW
Приложения:
- Медицински
- спектрален анализ
- Тест и измерване

- Множествените диодни лазери с едноемилни влакна се предлагат в дължини на вълната от 405nm до 1550nm .
- This special wavelength 793nm with up to 200W output power. Our specialized fiber-coupling techniques ensure high efficiency, stability, and superior beam quality, while rigorous inspections and burn-in procedures guarantee each product's reliability, stability, and long lifetime.
- Силно адаптивните пакети ни позволяват да отговаряме на специфичните нужди на нашите клиенти, предоставяйки висококачествени продукти на разумни цени .
Лист за дата
Номер на артикула:FC793DL200
| Оптична | |
| Централна дължина на вълната | 793nm |
| Толерантност към дължината на вълната | ± 5 nm |
| Изходна мощност | 350W QCW |
| Изходна мощност | 200W CW |
| Фибри | |
| Ядрото на влакната | 200um |
| Конектор на влакната | Голи край |
| Фибри n . a . | 0.22NA |
| Дължина на фибри | 1m |
| Електрически | |
| Работен ток LOP | 12A |
| Прагов ток LTH | 2A |
| Работно напрежение VOP | 73V |
| Термичен | |
| Тестова температура . | 25 градуса |
| Температура за съхранение . | -30 ~ 70 градуса |
Рисуване:
Пример за изграждане на лазерен диод на един елемент (вляво) и множество (3) -елементен лазерен диод (вдясно):

Популярни тагове: 200W 793NM ВЪЗДУШНИ СВЪРЗАНИ ДИОДНИ ЛАЗЕРНИ ДОСТАВКА, ПРОИЗВОДИТЕЛИ Китай, фабрика, търговия на едро, произведени в Китай














