180W 793nm влакно, свързано с диоден лазер
Висока яркост на базата на едно-емитърни, свързани с влакна, диоден лазерен помпен модул, който доставя мощност от 180W в ядро на влакна от 200 μm при дължина на вълната 793nm, с числен отвор от 0.22.
The small footprint and low height design is offered in a simplified and robust package. The output power is attained by optically combining into the delivery fiber the output of electrically series connected single emitters. At 180W output power, the device features a maximum operating current of 15.0A with >40% ефективност . Също така е постижима високотемпературна работа при 35 градуса по Целзий, което позволява по-малко специален охлаждащ капацитет или работа в сурова среда .
Единичният модул за лазерна помпа, свързан с една емитер, е подходящ за изпомпване на тулий-легиран (TM 3+) лазери за приложения за безопасност на очите .

Спецификационен лист
Елемент № .: FC793DL180
| Оптична | Типична стойност |
| Централна дължина на вълната | 793nm |
| Толерантност към дължината на вълната | ± 5 nm |
| Изходна мощност | 180W |
| Фибри | |
| Диаметър на ядрото на влакната | 200um |
| Числена бленда на фибри | 0.22NA |
| Дължина на фибри | 1.5m |
| Конектор на влакната | SMA905 |
| Електрически | |
| Оперативен ток IOP | 15A |
| Threshold ток | 2A |
| Работно напрежение VOP | 45V |
| Термичен | |
| Работна температура . | 15 ~ 35 градуса |
| Температура за съхранение . | -30-80 степен |
| Коефициент на вълновата температура . | ~ 0,3nm/ степен |
Рисуване на размер

Популярни тагове: 180W 793NM ВЪЗДУШНИ СВЪРЗАНИ ДИОДНИ ЛАЗЕРНИ ПРОДАЖБИ, ПРОИЗВОДИТЕЛИ Китай, фабрика, на едро, произведени в Китай










