15W 793nm оптичен диоден лазер
Лазерите с дължина на вълната 793nm се използват главно в източника на помпа на оптични лазери с добавка на тулий-, медицински области и оптоелектронни противодействия. Лазерите с дължина на вълната 793nm имат важни приложения в източника на помпа на оптични лазери с добавка на тулий-. Лазерът, генериран от оптични лазери с добавка на тулий-, е в зоната на безопасност на човешкото око, така че те се използват широко в медицинско лечение, хирургия, инфрачервено насочване и други области. Като източник на помпа, 793nm лазерите могат да осигурят висока мощност и висока яркост, за да отговорят на нуждите на тези приложения.
Ключови характеристики:
Изпомпван многомодов лазерен диод
105um/0.22NA/1m/SMA905
Висока ефективност на свързване и дълъг живот
Стандартен размер или персонализирани размери
Широко използван в помпени лазери, DPSSL, осветление и научни изследвания.
![product-1-1 ]9H[XS[P)DH%I5~YM3G8[II](/Content/uploads/201998745/201912251331571957433.jpg)
Информационен лист
Артикул №: FC793DL15
| Оптичен | |
| Централна дължина на вълната | 793 nm |
| Толерантност към дължина на вълната | ±5nm |
| Изходна мощност | 15W |
| Спектрална ширина FWHM | 5nm |
| Ефективност на наклона | 6W/A |
| Електрически | |
| Работен ток Iop | 4.0A |
| Прагов ток Ith | 0.6A |
| Работно напрежение Vop | 12V |
| Ефективност на преобразуване на енергия | 40% |
| Термичен | |
| Работна температура | 15~35 градуса |
| Температура на съхранение | -20-70 градуса |
| Температурен коефициент на дължина на вълната | ~0,3 n/градус |
рисуване
![product-1-1 ITX[~[%(V~PHQE]MT@MT%SR](/Content/uploads/201998745/201912251335333997462.png)
Популярни тагове: 15w 793nm оптично свързан диоден лазер доставчици, производители Китай, фабрика, търговия на едро, произведено в Китай










