20W 793nm оптично свързан лазерен диод

Описание на продукта
Тъй като пазарът на високо{0}}мощни влакнести лазери продължава да расте, търсенето на 793nm дължина на вълната-свързани лазери в областта на обработката на материали и източниците на влакнеста лазерна помпа също се увеличава. Brandnew продължава да пуска продукти с по-висока яркост и по-висока мощност, за да отговори на пазарното търсене.
Влакнести-лазери с дължина на вълната 793 nm се представят добре при обработка на материали, особено в приложения за лазерна обработка на микро{2}}материали.
Влакнестият-лазер с дължина на вълната 793nm се използва като източник на помпа, за да отговори на нуждите на високо{2}}мощните влакнести лазери.
Информационен лист:
Артикул №: FC793DL20
Име на артикула: 20W 793nm оптичен диоден лазер
| Оптичен | |
| Централна дължина на вълната | 793±5nm |
| Изходна мощност | 20W |
| Спектрална ширина FWHM | 5nm |
| фибри | |
| Радиус на огъване на влакното | >60 мм |
| Дължина на влакното | 1m |
| Влакнесто ядро | 105um |
| Цифрова апертура на влакна | 0.22NA |
| Оптичен конектор | FC/SMA905/ST |
| Електрически | |
| Работен ток Iop | 4A |
| Прагов ток Ith | 0.5A |
| Работно напрежение Vop | 6V |
| Ефективност на преобразуване на енергия | ~45% |
| Термичен | |
| Работна температура | 15 ~ 55 градуса |
| Температура на съхранение | -30-70 градуса |
Процедура за поръчка:
1. Свържете се с нас за повече подробности чрез имейл (info@brandnew-china.com)
2. Ние ви изпращаме PI за плащане, срокът на плащане е T/T или Western Union
3. След като плащането бъде извършено, ние ще организираме производството
4. Времето за доставка е 1-4 седмици в зависимост от различното количество на поръчката и заявката.
5. След доставката ще ви изпратим DHL или UPS номер за проследяване
Популярни тагове: 20w 793nm влакнесто свързан лазерен диод доставчици, производители Китай, фабрика, търговия на едро, произведено в Китай










