Описание
80W 915nm CS-монтирани лазерни диодни ленти
Спойка: индий / AuSn
Охладител: Cu / WCu90 / WCu85
Бързата ос може да се колимира според заявка.
Приложения:
1) Лазерно изпомпване в твърдо състояние (DPSS лазер)
2) Диоден лазерен съединител
3) Медицинска терапия
4) Research& Експерименти
5) Инфрачервено осветление&усилвател; Лечение
6) Други индустриални приложения

Лист с данни
Артикул №: CC915SB80
| Оптичен | |
| Централна дължина на вълната | 915 nm |
| Толерантност към дължината на вълната | ±5 nm |
| Изходяща мощност | 80W |
| Спектрална ширина FWHM | ≤6nm |
| Бързо отклонение на осите (FWHM) | 30 градуса |
| Бавно отклонение на осите (FWHM) | 9 градуса |
| Ефективност на наклона | ~1.1W/A |
| Електрически | |
| Работен ток Iop | ≤80A |
| Прагов ток Ith | ≤15A |
| Работно напрежение Vop | ≤1.9V |
| Ефективност на преобразуване на мощност | ≥55% |
| Термичен | |
| Работна температура | 15~30℃ |
| Температура на съхранение | 0-55℃ |
| Температурен коефициент | ~0,3 nm/℃ |
Рисуване

Популярни тагове: 80w 915nm cs-mount лазерни диодни ленти доставчици, производители Китай, фабрика, на едро, произведени в Китай










