Описание
Висококачествен 80W 940nm 80Watt диоден лазер CS с кондуктивно охлаждане BNI
Висококачествен 80W 940nm 80Watt диоден лазер CS с кондуктивно охлаждане BNI за лазерно изпомпване, обработка на материали, индустрия, медицина, печат, дисплей, прожекция, отбрана, военни и научни изследвания.



Артикул №: CC940SB80
| Оптичен | |
| Централна дължина на вълната | 940nm |
| Толерантност към дължината на вълната | +-5nm |
| Работен режим | CW |
| Изходна мощност на бар | 80W |
| Брой барове | 1 |
| Размер на излъчвателя | 13 мм |
| Номер на излъчвателя | 16 |
| Бързо отклонение на осите (FWHM) | & lt; 36 градуса |
| Бавно отклонение на осите (FWHM) | & lt; 16 градуса |
| Режим на поляризация | TM |
| Електрически | |
| Работен ток Iop | 73A |
| Прагов ток Ith | 6A |
| Работно напрежение Vop | 1.6V |
| Ефективност на преобразуване на мощност | 68% |
| Ефективност на наклона | & gt;1.0W/A |
| Термичен | |
Работна температура | 15~30℃ |
Температура на съхранение | 0-55℃ |
Температурен коефициент на дължина на вълната | 0,3 nm/℃ |











