200W 808nm QCW CS еднолентов диоден лазер
Характеристика
Стандартен пасивен охладител тип CS с 10 мм широк лазерен диод
С FAC е наличен, бързо отклонение на осите (FWHM) 1°
CW режим: 40W 80W QCW: 200W
Предлага се и по-висока мощност, моля свържете се с нас за повече избор.
Приложения
Печат
Медика
Колимирано твърдотелно лазерно изпомпване
Директни приложения като обработка на материали

Лист с данни
Артикул № CC808SB200
| Оптичен | |
| Централна дължина на вълната | 808 nm |
| Толерантност към дължината на вълната | ±5 nm |
| Работен режим | QCW |
| Изходна мощност на бар | 200W |
| Брой барове | 1 |
| Бързо отклонение на осите (FWHM) | 38 градуса (FAC 1 градус) |
| Бавно отклонение на осите (FWHM) | 12 градуса |
| Продължителност на импулса | 200us |
| Честота | 100Hz |
| Работен цикъл | 2% |
| Електрически | |
| Работен ток Iop | 200A |
| Прагов ток Ith | 25A |
| Работно напрежение Vop | 1.8V |
| Ефективност на преобразуване на мощност | 50% |
| Термичен | |
| Работна температура (без конденз) | 25℃ |
| Температура на съхранение (без конденз) | -40-80℃ |
Рисуване

ЧЗВ:
Имате ли ограничение за MOQ?
Наличен е нисък MOQ, 1 бр за проверка на пробата
Можете ли да направите OEM (проектиране и производство на лазери за клиента)?
Да, ние имаме професионален R&D екип, включващ софтуер, хардуер, електроника и дизайнерски 3D отдел и имаме достатъчно възможности да произвеждаме лазери напълно според изискванията на клиента'
Популярни тагове: 200w 808nm qcw cs единичен диоден лазер доставчици, производители Китай, фабрика, на едро, произведени в Китай










