Бързи подробности:
MCC единични лазерни пръти с водно охлаждане за стек диоди с микро канали
MC808DL40 е мощен и многофункционален 808nm микроканален лазерен диоден бар с водно охлаждане, който може да достави до 40 вата изходна мощност на непрекъсната вълна. Тази пакетна лента с диоден лазер е проектирана да осигурява висока пикова мощност, което я прави отличен избор за редица приложения, включително изпомпване, промишлени процеси и медицински процедури, където е необходима висока плътност на мощността.
Едно от ключовите предимства на MC808DL40 е неговата мащабируема мощност, която позволява да бъде персонализиран, за да отговаря на различни изисквания. Компактният пакет може да бъде подреден в различни конфигурации, за да се постигне по-висока яркост, докато линейното или вертикалното мащабиране може да оптимизира интегрирането му със светлина и материали. Тази добавена гъвкавост означава, че MC808DL40 е подходящ за широк спектър от приложения, от медицинско лечение до промишлени процеси.
Приложения

Изпомпване
Индустриален
Медицински
Научни изследвания
Характеристики
808nm микроканален диоден лазер с водно охлаждане
Висока изходна мощност: 40W CW
Висока яркост

Модулен и компактен дизайн за лесна интеграция
Опакована 10 мм лазерна диодна лента
Номер на артикул: MC808DL40
| Оптичен | |
| Централна дължина на вълната λ | 808 nm |
| Толерантност към дължина на вълната | ±10nm |
| Изходна мощност | >40W |
| Режим на работа | CW/QCW |
| Електрически | |
| Работен ток Iop | По-малко или равно на 52A |
| Прагов ток Ith | 8A |
| Работно напрежение Vop | По-малко или равно на 2V |
| Термичен | |
| Тестова температура | 25ºC |
| Температура на съхранение | 0-55ºC |
| Температурен коефициент на дължина на вълната |
0.28 nm/ºC |
|
охлаждаща течност |
Дейонизирана вода <20um |
| Дебит/бар | 0.3-0.4 л/мин |
| Максимално входно налягане | 380kPa |
| Съпротивление |
0.2MΩ*cm |
Чертеж:

Популярни тагове: 40W 808nm водно охлаждане с микро канал с една лента доставчици, производители Китай, фабрика, търговия на едро, произведено в Китай













