10mW 1030nmЛазерен диод с едномодово оптично влакно Butterfly
Характеристика:
Херметически затворен в 14-пинов пакет тип пеперуда
Вграден TEC (термо електрически охладител), PD (мониторен фотодиод), термистор
CW или импулсна работа
Работна температура -40 градуса до плюс 50 градуса
Пигтейл с едномодово влакно (HI1060)
Допълнителен оптичен конектор: гол край, FC/PC, FC/UPC и FC/APC
Приложения:
Телеком
Осветеност
Усещане
Спектроскопия
Предоставяме и други 14 пинови едномодови лазерни диоди с оптични влакна: 980 nm изпомпващи лазери, използвани за изпомпване на източници на светлина EDFA и ASE; 1310 nm и 1550 nm лазери, използвани за комуникация CWDM лента (1270 nm-1610 nm); 850 nm, 1310 nm и 1550 nm лазер, използван при сензори, откриване на газ и медицински области; 1550 nm, 1580 nm, 1653,7 nm лазер за откриване на газ.

Спецификация:
Артикул №: FC1030PM10
Име на артикула: 10mW 1030nm едномодов лазерен модул, свързан с влакна
| Оптичен | Типична стойност |
| Централна дължина на вълната λ | 1030 nm |
| Толерантност към дължина на вълната | ±5nm |
| Изходяща мощност | 10mW |
| фибри | |
| фибри | Здравей1060 |
| Дължина на влакното | >1m |
| Оптичен конектор | FC/APC |
| Електрически | |
| Прагов ток Ith | 30mA |
| Работен ток Iop | 300mA |
| Работно напрежение Vop | 2V |
| Термичен | |
| Тестова температура | 25 градуса |
| Температура на съхранение | -40-80 степен |
рисуване

Популярни тагове: 10mw 1030nm единичен режим пеперуда лазерен диод доставчици, производители Китай, фабрика, търговия на едро, произведено в Китай










