800mW 1064nm свободен космически лазерен диод
Бързи подробности:
Опционален вграден термистор
Компактна структура, добро разсейване на топлината
Малък размер и леко тегло
±0,5 nm толеранс на дължината на вълната
Приложение:
Обработка на материала
Медицинско лечение
Лазерно гравиране
Лазерно рязане

Лист с данни:
Артикул №: FS1064DL800
| Оптичен | Типична стойност |
| Централна дължина на вълната λ | 1064 nm |
| Толерантност към дължината на вълната | ±0,5 nm |
| Изходяща мощност | 800mW |
| Спектрална ширина FWHM | 0,1 nm |
| Ефективност на наклона | 0.6W/A |
| Електрически | |
| Работен ток Iop | 1.5A |
| Прагов ток Ith | 0.2A |
| Работно напрежение Vop | 1.8V |
| PD | & lt;2000uA |
| Термистор | 10 5%/3450 |
| TEC работен ток/напрежение | 2.5A/6.3V |
| Термичен | |
| Работна температура | 15~35℃ |
| Температура на съхранение | -20-50℃ |
| Дължина на вълната Температурен коефициент | 0,01 nm/℃ |
Рисуване

Популярни тагове: 800mw 1064nm свободно пространство доставчици на лазерни диоди, производители Китай, фабрика, на едро, произведени в Китай










