Описание
![]() 10W 975nm импулсен лазерен диод, свързан с влакно Продуктите се постигат чрез трансформиране на асиметричното излъчване от чипа на лазерния диод в изходно влакно с малък диаметър на сърцевината чрез използване на специална микрооптика. Процедурите за проверка във всеки един аспект водят до резултат, за да гарантират надеждността и стабилността на всеки продукт Предлагат се персонализирана версия и системи, предназначени за различни влакна. |
![]() | |
| Спецификация | |
| Изходяща мощност | 10W |
| Централна дължина на вълната | 975 nm |
| Спектрална ширина | 3,5 nm |
| Прагов ток | 0.55A |
| Работен ток | 11.0A |
| Работно напрежение | 1.75V |
| Ефективност на Конвенцията | 48% |
| & gt;90% мощност | 0,15 NA |
| Изместване на дължината на вълната спрямо температурата | 0,3 nm/℃ |
| Ефективност на помията | 0.9W/A |
| Температура на съхранение | -30~70°C (без кондензация) |
| Работна температура | 15~55°C |
| Радиус на огъване на влакното | 37,5 мм |
| Диаметър на сърцевината | 105μm |
| Числова апертура | 0.22 |


Популярни тагове: 10w 975nm импулсен лазерен диод, свързан с влакна доставчици, производители Китай, фабрика, на едро, произведени в Китай












