![]() 2-пин-фибро-свързан-диоден-лазер Brand New Fiber Coupled Laser Module разполага с високомощен лазерен диоден чип, монтиран в удобен евтин пакет. Този пакет включва 200um, 0.22NA влакно със SMA 905 конектор. Този дизайн се предлага в диапазона от 8xx до 9xx nm дължина на вълната. В стандартните пакети е включен фотодиод или термистор. Персонализирани конфигурации и дължини на вълната са налични при поискване. |
Спецификации
| Оптични характеристики | |
| Централна дължина на вълната λ | 808 nm |
| Толерантност към дължината на вълната | ±3nm |
| Изходяща мощност | 8W |
| Спектрална ширина FWHM | & lt; 6nm |
| & gt;90% мощност | 0,15 NA |
| Режим на поляризация | TE |
| Дължина на вълната Темп. Коефициент | ~0,28 nm/°C |
| Параметри на влакното | |
| Влакнеста цифрова апертура | 0,22 NA |
| Диаметър на сърцевината/облицовката на влакната | 200/240μm |
| Тип конектор | ST/SMA905 |
| Дължина на влакното | 1m |
| Електрически характеристики | |
| Работен ток Iop | ≤10A |
| Прагов ток Ith | ≤1.9A |
| Работно напрежение Vop | ≤2.2V |
| Ефективност на наклона | ≥0.95W/A |
| Ефективност на преобразуване на мощност | ≥40% |
| Топлинни параметри | |
| Работна температура | 15~55°C |
| Температура на съхранение | -30~70°C |
Основна компетентност
◆ Диодна опаковка ◆ Beam Shapin
◆ Тестване за надеждност ◆ Ефективно охлаждане


Популярни тагове: 2-пинов диоден лазер, свързан с влакна, доставчици, производители Китай, фабрика, на едро, произведени в Китай














