3W 450nm оптично свързан лазерен диод

Описание на продукта
Лазерът при 450 nm затваря празнината между вече дълго време наличните дължини на вълната от 440 nm и 470 nm.
Той разполага със средна изходна мощност 3 W при 450 nm дължина на синята вълна.
Дизайните на сини диодни лазери с висока мощност напредват в приложенията за промишлена обработка, включително рязане, заваряване и свързване на фолио на мед и други материали с висока-отражателна способност.
Едно от най-значимите предимства на 3W 450nm оптично свързан лазерен диод е неговата дължина на вълната на излъчване от 450nm. Това го прави идеален за много индустриални приложения, особено в телекомуникационната индустрия. С високата си честотна лента на модулация, лазерните системи за комуникация на данни, изградени с това устройство, могат да предават данни в по-разширен диапазон и с по-бърза скорост.
Чертеж на опаковката:

Информационен лист:
Артикул №: FC450DL3
Име на артикула: 3W 450nm диоден лазер с оптична връзка
| Оптичен | |
| Централна дължина на вълната | 450±10nm |
| Изходна мощност | 3W |
| Режим на работа | CW |
| фибри | |
| Радиус на огъване на влакното | >60 мм |
| Дължина на влакното | 2m |
| Влакнесто ядро | 105um |
| Цифрова апертура на влакна | 0.22NA |
| Оптичен конектор | SMA905/FC |
| Електрически | |
| Работен ток Iop | 1.6A |
| Прагов ток Ith | 0.2A |
| Работно напрежение Vop | 20V |
| TEC | |
| Работен ток lop | 6A |
| Работно напрежение Vop | 19.6V |
| Термичен | |
| Работна температура | 15 ~ 55 градуса |
| Температура на съхранение | -30-70 градуса |
| Дължина на вълната Темп. Коефициент | 0,3 nm/градус |
ЧЗВ:
Бихте ли могли да направите OEM (проектиране и производство на лазери за клиента)?
Да, имаме професионален екип за научноизследователска и развойна дейност, включително софтуер, хардуер, електроника и дизайнерски 3D отдел и имаме достатъчно възможности да произвеждаме лазери напълно според изискванията на клиента.
Можете ли да предоставите технологична поддръжка?
Да, имаме професионален екип за поддръжка на технологии за вашите навременни услуги.
Популярни тагове: 3w 450nm влакнесто свързан лазерен диод доставчици, производители Китай, фабрика, търговия на едро, произведено в Китай










