Описание
15W 808nm оптично свързан лазерен диод
Характеристики
- Разглобяем влакнен конектор
- Опции за влакнесто ядро
- Компактен размер на модула
- Висока стабилност
- Персонализирана дължина на влакното
Приложения:
- Индустриални системи за отопление и сушене
- IR осветяване и възбуждане на сензора
- Заваряване на пластмаси и полимери

Спецификация
Артикул №: FC808DL15
Име на артикула: 808nm 15W диоден лазер с оптична връзка
| Оптичен | |
| Централна дължина на вълната | 808 nm |
| Толерантност към дължина на вълната | ±10nm |
| Изходна мощност | 15W |
| Режим на работа | CW |
| фибри | |
| Влакнесто ядро | 400um |
| Дължина на влакното | Яке 2,5 м/2,5 мм |
| Цифрова апертура на влакна | 0.22NA |
| Оптичен конектор | SMA905 |
| Електрически | |
| Работен ток Lop | 8A |
| Прагов ток Lth | 0.6A |
| Работно напрежение Vop | 4V |
| Термичен | |
| Работна температура | 25 градуса |
| Температура на съхранение | -30~70 градуса |
Дизайн:

808nm 15W оптичен диоден лазер е вид лазерен диод, при който светлината, генерирана от диода, се свързва в оптично влакно. Това позволява изходът да бъде доставен директно до работната зона, където е необходим, за разлика от изхода в свободно-пространство (предава се през открит въздух или вакуум). Светлината, излизаща от влакното, има кръгъл и плавен профил на интензитет и симетрично качество на лъча, което често е много удобно.
Популярни тагове: Разглобяем 15W 808nm оптично свързан лазерен диод доставчици, производители Китай, фабрика, търговия на едро, произведено в Китай










