50W 808nm оптичен диоден лазер
50W 808nm Fibre Coupled Diode Laser е технически продукт, който свързва лазерен диод към оптично влакно. Използва се за свързване на лазерна енергия от лазерния диод към оптичното влакно за предаване. Тази технология съчетава миниатюризацията и високата ефективност на лазерния диод с гъвкавостта и възможностите за предаване на-разстояния на оптичните влакна, нарушавайки ограниченията на традиционната лазерна употреба
Ключови характеристики:
50 вата, 808nm/810nm дължина на вълната
Широки приложения като изпомпване, медицина и др.
Brandnew може да персонализира различни продукти за нуждите на вашето приложение, моля, не се колебайте да се свържете с нас
Имейл: info@brandnew-china.com

Работата с продукта извън неговите максимални номинални стойности може да причини повреда на устройството или опасност за безопасността. Захранванията, използвани с устройството, трябва да се използват така, че максималната пикова оптична мощност да не може да бъде превишена. Изисква се подходящ радиатор за Устройството на термичния радиатор, трябва да се осигури достатъчно разсейване на топлината и топлопроводимост към радиатора.
Спецификация:
Артикул №: FC808DL50
| Оптичен | |
| Централна дължина на вълната | 808±5nm |
| Изходна мощност | 50W |
| Режим на работа | CW |
| >95% мощност | 0.18NA |
| Ефективност на наклона | 5W/A |
| фибри | |
| Радиус на огъване на влакното | 75 мм |
| Дължина на влакното | Персонализирано |
| Оптичен конектор | SMA905 |
| Електрически | |
| Работен ток Iop | 12A |
| Работно напрежение Vop | 10.8V |
| Ефективност на преобразуване на енергия | 40% |
| Термичен | |
| Работна температура | 15 ~ 55 градуса |
| Температурен коефициент на дължина на вълната | 0,3 nm/градус |
размер:
![product-1-1 F]H((D_DQ6%3030%_NWG{VU](/Content/uploads/202098745/202003131328147269466.png)
Популярни тагове: 50W 808nm оптично свързан диоден лазер доставчици, производители Китай, фабрика, търговия на едро, произведено в Китай










