30W 808nm диоден лазер, свързан с влакна с влакнесто ядро 400um
Разглобяем лазерен диод, свързан с влакна, свързването на изхода на лазерен диод в оптично влакно прави доставянето на светлина по-лесно. И тези диодни лазери, използващи професионална технология за свързване, които се радват на множество предимства, напр. компактен дизайн, стабилна изходна мощност, висока мощност, висока ефективност и удобна опаковка.

Отличителен белег:
Многомодово влакно с ядро 400um
Висока ефективност и дълъг живот
Лазерни чипове Jenoptik
Разглобяемо влакно
Приложение:
Научно изследване
CTP печат
Източник за изпомпване на оптичен лазерЛазерно осветление
Дисплей забавления
Информационен лист
Артикул №: FC808DL30
Име на артикула: Разглобяем 30W диоден лазер, свързан с влакна
| Оптичен | |
| Централна дължина на вълната λ | 808 nm |
| Толерантност към дължината на вълната | ±5 nm |
| Изходяща мощност | 30W |
| Спектрална ширина FWHM | 6nm |
| ТИП НА (90% енергия) | 0,12 NA |
| Ефективност на наклона | ≥0.95W/A |
| Разглобяемо влакно | |
| Влакнеста цифрова апертура | 0,22 NA |
| Влакнесто ядро | 400um |
| Дължина на влакното | 100см |
| Радиус на огъване | & gt; 30 мм |
| Конектор за влакна | ST/SMA905/Голи |
| Електрически | |
| Работен ток Iop | 7.4A |
| Прагов ток Ith | 1.3A |
| Работно напрежение Vop | 8.5OV |
| Ефективност на преобразуване на мощност | 47% |
| Термичен | |
| Работна температура | 15~35℃ |
| Температура на съхранение | -20-50℃ |
| Дължина на вълната Температурен коефициент | ~0,28 nm/℃ |
чертеж:

Популярни тагове: разглобяеми 30w диоден лазер, свързан с влакна доставчици, производители Китай, фабрика, на едро, произведени в Китай










