Описание
100W 1550nm оптично свързано лазерно изпомпване
Силните страни на BrandNews са в талантливите служители, качествения инженеринг, контрола на процесите, разработването на продукти и обемното производство. Нашата гама от продукти дава това усещане на нашите клиенти, които бързо разбират, че нашите решения им помагат да спестят време в тяхната RD фотонна система и работа по интегриране.
100 W лазер обикновено се определя като лазер със средна изходна мощност от 100 W, CW (непрекъсната вълна) или импулсен изход. Когато определят мощността, CW лазерите винаги използват средната изходна мощност.

Характеристика:
- Висока ефективност и дълъг живот
- Компактен дизайн
- Оптичен диоден лазерен пакет
- Бърза доставка
Приложение:
- Обработка на материала
- Медицинска терапия
- Изпомпване на твърдотелни лазерни среди
Спецификации
Артикул №:FC1550DL100
| Оптичен | |
| Централна дължина на вълната | 1550nm±10nm |
| Изходна мощност | 100W |
| Режим на работа | CW |
| фибри | |
| Влакнесто ядро | 400um |
| Цифрова апертура на влакна | 0.22NA |
| Влакнести тръби | 900um разхлабена тръба |
| Оптичен конектор | SMA905 |
| Електрически | |
| Работен ток Iop | 15A |
| Прагов ток Ith | 1A |
| Работно напрежение Vop | 24V |
| Термичен | |
| Работна температура | 15~35 градуса |
| Температура на съхранение | -20~80 градуса |
| Температурен коефициент на дължина на вълната | 0.35nm/градус |
детайл
Популярни тагове: 100w 1550nm оптично свързан диоден лазер доставчици, производители Китай, фабрика, търговия на едро, произведено в Китай










