Супер лек лазерен диод, свързан с влакна
Тези лазерни диоди със свръхлека оптична връзка с висока мощност 915nm доставят до 200W изходна мощност с честотна лента на излъчване от 4 nm. Пигтейлът с многомодово влакно има сърцевина от 200 µm, NA 0,22. Опаковката от лазерен диод, свързан със свръхлеки влакна, е компактен, топлинно ефективен и проектиран за лесен и сигурен монтаж. Тези 915nm лазерни диоди се използват за изпомпващи (DPSS) диодни изпомпвани твърдотелни лазери, както и приложения за нагряване и изображения.
Информационен лист:
Артикул №: FC915DL200-SLW
| Оптичен | Типична стойност |
| Централна дължина на вълната | 915 nm |
| Толерантност към дължина на вълната | ±10nm |
| Изходяща мощност | 200W |
| Супер лека характеристика | 0.75g/W |
| фибри | |
| Дължина на влакното/диаметър на обвивката на влакното | 1m/0.9mm |
| Влакнесто ядро | 200um |
| Цифрова апертура на влакна | 0.22NA |
| Оптичен конектор | Гол край |
| Електрически | |
| Работен ток Iop | 35A |
| Прагов ток Ith | 2A |
| Работно напрежение Vop | 20V |
| Термичен | |
| Тестова температура | 25 градуса |
| Температура на съхранение | -30-70 степен |
| Температурен коефициент на дължина на вълната | 0.3nm/градус |
Чертеж:
Популярни тагове: доставчици на лазерни диоди, свързани със супер леки влакна, производители Китай, фабрика, търговия на едро, произведени в Китай










