20W 915nm оптичен диоден лазер

Описание на продукта
915nm оптично свързан диоден лазер е разработен за изпомпване, медицински приложения или приложения за обработка на материали. Този диоден лазер е проектиран да доставя много висока изходна мощност за пазара на оптични лазери и за директни производители на системи с по-компактна конфигурация на помпата. Предлагат се различни изходни мощности. Персонализирани дължини на вълните и конфигурации, налични при поискване.
В областта на лазерното изпомпване, промишлената обработка, научните изследвания и т.н., 915nm високо-мощни полупроводникови лазерни чипове осигуряват стабилни и надеждни източници на светлина, помагайки на компаниите да подобрят производителността на продукта и да намалят разходите и да увеличат ефективността. Тези приложения са съсредоточени главно в изследването и производството на лазери с влакна и твърдотелни-лазери, както и осигуряване на поддръжка за компании, които предоставят източници на полупроводникови лазерни помпи.
Информационен лист
| Оптичен | |
| Централна дължина на вълната | 915±5nm |
| Изходна мощност | 20W |
| Спектрална ширина FWHM | 3,5 nm |
| Ефективност на наклона | 2.5W/A |
| Електрически | |
| Работен ток Iop | 12A |
| Прагов ток Ith | 0.5A |
| Работно напрежение Vop | 5.6V |
| Ефективност на преобразуване на енергия | 45% |
| Термичен | |
| Работна температура | 15 ~ 55 градуса |
| Температура на съхранение | -30-70 градуса |
| Дължина на вълната Темп. Коефициент | 0,3 nm/градус |
Чертеж на опаковката:

ЧЗВ:
Какво е пакет?
Оригинална картонена опаковка. Или като изискване на клиентите.
Ами доставката?
Можем да предложим услуги от врата до врата по въздух, в зависимост от действителната ви заявка. Като DHL, UPS, TNT, FEDEX
Предлагате ли гаранция за продуктите?
Да, всички продукти са тествани преди изпращане.
Доживотна поддръжка на техниката. 2 години гаранция.
Популярни тагове: 20w 915nm влакнесто-куплирани лазерни диоди доставчици, производители Китай, фабрика, търговия на едро, произведени в Китай










