20W изход 915nm влакно, свързано с диоден лазер
20W Изход 915nm Оптично свързан диоден лазер, пакетният дизайн предлага най-малкия отпечатък, нисък профил и висока изходна мощност. Това води до висока плътност на опаковката, която позволява изключително компактен дизайн на системата. Високопроводящата основа и влакното с малък диаметър правят този продукт идеален за приложения, които изискват по-голяма надеждност и по-висока яркост.
Характеристики:
20W Exfiber изход, мулти-емитър в рамките на 915+/-10 nm
CW или импулсна операция
1040-1200 nm обратна връзка защитена
Прогнозен MTTF от 100, 000 часа
Херметически запечатан
Многомодово влакно 105/125um, Na 0,22
Незадължителен FC/PC или SMA 905 Оптичен конектор

Лист с данни
Елемент № .: FC915DL20
| Оптична | |
| Централна дължина на вълната | 915нм |
| Толерантност към дължината на вълната | ± 5 nm |
| Изходна мощност | 20W |
| Фибри | |
| Ядрото на влакната | 105um |
| Дължина на фибри | 1m |
| Числена бленда на фибри | 0.22NA |
| Конектор на влакната | SMA905 |
| Електрически | |
| Работен ток | 12A |
| Прагов ток | 0.5A |
| Работно напрежение | 5.6V |
| Ефективност на преобразуване на енергия | 45% |
| Термичен | |
| Работна температура | 15 ~ 55 градуса |
| Температура на съхранение | -30-70 степен |
| Коефициент на температура на дължината на вълната | 0,3nm/ степен |
Чертеж на пакета:

Популярни тагове: 20W изход 915nm Доставчици на диодни лазерни влакна, производители Китай, фабрика, търговия на едро, произведени в Китай










