50W 915nm оптичен диоден лазер

Винаги сме на ваше разположение, когато имате нужда
50W 915nm Fibre Coupled Diode Laser се отнася до лазерно устройство, което съчетава високата ефективност и миниатюризацията на лазерните диоди с гъвкавостта и възможностите за предаване на-разстояния на оптичните влакна. Изходната мощност на това устройство е 50 W, което означава, че може да осигури по-висока мощност за кратък период от време. Дължината на вълната е 915 nm, което е специфичната дължина на вълната на светлината, излъчвана от лазерни диоди. За конкретни сценарии на приложение лазерите с тази дължина на вълната имат специфични предимства. Технологията за свързване на влакна позволява лазерната енергия да бъде ефективно свързана от лазерни диоди към оптични влакна, реализирайки предаването и концентрацията на светлинна енергия, което е подходящо за сценарии на приложение, които изискват висока енергийна плътност и прецизен контрол. В допълнение, този лазерен диод има и анти{10}}отражателна функция, която ефективно изолира отразената светлина в определена лента, като по този начин реализира защитната функция на помпата и гарантира надеждността и стабилността на продукта
Диодният лазер може да интегрира няколко функции при персонализирана заявка. Компактният и работещ-удобен дизайн го прави много лесен за използване. 50W 915nm оптично куплиран диоден лазер е разработен за изпомпване, медицински приложения или приложения за обработка на материали.
рисуване
![product-1-1 KCZ4}[KU77XGV7R[0[7]29W](/Content/upload/201998745/201907291420234357383.png)
Информационен лист
| Оптичен | |
| Централна дължина на вълната | 915 nm |
| Толерантност към дължина на вълната | ±10nm |
| Изходна мощност | 50W |
| Спектрална ширина FWHM | <7nm |
| Ефективност на наклона | 4.5W/A |
| Електрически | |
| Работен ток Iop | 11.5~12.5A |
| Прагов ток Ith | 0.5~0.9A |
| Работно напрежение Vop | 8.5~12V |
| Ефективност на преобразуване на енергия | 45% |
| Термичен | |
| Работна температура | 15 ~ 55 градуса |
| Температура на съхранение | -30-70 градуса |
| Температурен коефициент | ~0,3 n/градус |
Популярни тагове: 50w 915nm оптично свързан диоден лазер доставчици, производители Китай, фабрика, търговия на едро, произведено в Китай










