Описание
60W 940nm влакно, свързано с диоден лазер
Характеристики:
- Въз основа на единичния лазерен модул на пожарната петна
- Висока изходна мощност 60W
- Висока стабилност
- 6- Запечатан с пин пакет, конектор SMA905
- Съответствие на ROHS
Приложения:
- Медицински
- Осветление
- Източник на помпата
- Обработка на материали

- Свързани с влакна (наричани също фибри-интегрирани или фибри-пигтенирани) диодни лазери имат няколко предимства: светлината, излизаща от влакното, има кръгъл и гладък (хомогенизиран) профил на интензивност и симетрично качество на лъча, което в много случаи е много удобно .
- BrandNew delivers 940+/-10NM-60.0W-25C-105-0.22NA diode lasers employing professional coupling technology, that enjoy multiple advantages, e.g., compact design, stable output power, high power, high efficiency and convenient Опаковка . Тези лазерни диодни модули могат да предоставят решения за лазерни приложения и директни доставчици .
Спецификация
Номер на артикула:FC940DZ60
| Оптична | |
| Централна дължина на вълната | 940нм |
| Толерантност към дължината на вълната | ± 10 nm |
| Изходна мощност | 60W |
| Фибри | |
| Ядрото на влакната | 105um |
| Фибри n . a . | 0.22NA |
| Дължина на фибри | 1m |
| Електрически | |
| Работен ток LOP | 12A |
| Прагов ток LTH | 0.6A |
| Работно напрежение VOP | 12V |
| Термичен | |
| Тестова температура . | 25 градуса |
| Температура за съхранение . | -30 ~ 70 градуса |
Рисуване:
Популярни тагове: 60W 940nm влакно, свързани с диодни доставчици, производители Китай, фабрика, на едро, произведени в Китай










