15W 975 nm 976 nm 980 nm диоден лазер с оптична връзка
15W 975nm/976nm/980nm влакнесто-свързан диоден лазер се постига чрез трансформиране на асиметричното излъчване от лазерния диоден чип в изходно влакно с малък диаметър на сърцевината чрез използване на специална микрооптика.
Разнообразна интеграция: Оптично{0}}свързаният формат позволява лесно интегриране в различни системи, от производствени машини до медицински устройства, с минимални изисквания за подравняване.
Характеристика:
0.22NA влакно с цифрова апертура
105μm бленда
Оптичен конектор CO/ST/SMA, по ваш избор
Висока надеждност
Серията от модули приема технология за диодно свързване, която може да осигури дългосрочна-надеждна работа на диода; В същото време стабилното и надеждно снабдяване с чипове гарантира дългосрочна-надеждност на продуктите


рисуване
![product-1-1 {68]2053`9%WROSR[96KR$N](/Content/upload/201998745/201907241612472132641.png)
Информационен лист
| Оптичен | |
| Централна дължина на вълната | 976 nm |
| Толерантност към дължина на вълната | ±10nm |
| Изходна мощност | 15W |
| Спектрална ширина FWHM | По-малко или равно на 7nm |
| >90% мощност | 0,15 NA |
| Ефективност на наклона | По-голяма или равна на 1,8 W/A |
| фибри | |
| Радиус на огъване на влакното | >30 мм |
| Диаметър на сърцевината на влакното/обвивката/буфера | 105um/125um/250um |
| Цифрова апертура на влакна | 0.22NA |
| Оптичен конектор | CO/ST/SMA |
| Електрически | |
| Работен ток Iop | По-малко или равно на 11,5A |
| Прагов ток Ith | По-малко или равно на 0,9A |
| Работно напрежение Vop | По-малко или равно на 3,7V |
| Термичен | |
| Работна температура | 15 ~ 55 градуса |
| Температура на съхранение | -30-70 градуса |
Популярни тагове: 15W 975nm 976nm 980nm оптично свързан диоден лазер доставчици, производители Китай, фабрика, търговия на едро, произведено в Китай










