20W 976nm лазерен диод, свързан с влакна
Brandnew доставя диодни лазери, свързани с влакна, използващи професионална технология за свързване, които се радват на множество предимства, напр. компактен дизайн, стабилна изходна мощност, висока мощност, висока ефективност и удобна опаковка.

чертеж:

Спецификация:
| Оптичен | |
| Централна дължина на вълната | 976 nm |
| Толерантност към дължината на вълната | ±10 nm |
| Изходяща мощност | 20W |
| Спектрална ширина FWHM | ≤7nm |
| 90% мощност | 0,15 NA |
| Ефективност на наклона | ≥1.8W/A |
| Фибри | |
| Радиус на огъване на влакното | 30 мм |
| Диаметър на буфера | 250um |
| Диаметър на сърцевината на влакното | 105um |
| Диаметър на облицовката от влакна | 125um |
| Влакнеста цифрова апертура | 0,22 NA |
| Конектор за влакна | CO/ST/SMA |
| Електрически | |
| Работен ток Iop | ≤11.5A |
| Прагов ток Ith | ≤0.9A |
| Работно напрежение Vop | ≤3.7V |
| Ефективност на преобразуване на мощност | ≥47% |
| Термичен | |
| Работна температура | 15~55℃ |
| Температура на съхранение | -30-70℃ |
| Дължина на вълната Температурен коефициент | ~0.3nm/℃ |
За нас:
Сертификация:
Свържете се с нас за повече информация
Процедура за поръчка:
1. Свържете се с нас за повече подробности чрез имейл (info@brandnew-china.com)
2. Изпращаме ви PI за плащане, срокът на плащане е T/T или Western Union
3. След като плащането бъде извършено, ние ще организираме производството
4. Времето за доставка е 1-4 седмици в зависимост от различното количество на поръчката.
5. След доставката, ние ще ви изпратим проследяващ номер на DHL UPS.
Популярни тагове: 20W 976nm Fiber Coupled Laser Diode доставчици, производители Китай, фабрика, на едро, произведени в Китай










