300W 975nm 976nm 980nm влакнест диоден лазер
200um/0.22NA/1.5m/Голи
Предлага се с компактен дизайн на опаковката, този модел позволява висока изходна мощност и висока ефективност на свързване в индустрията. С висока изходна мощност 300W, лазерният диод осигурява супер интензивен и CW лазерен източник на светлина в лазерен изпомпващ източник, медицински, обработка на материали и печат и др.

чертеж:
![_KLUHXX[K[Z80}PV]QR%{ZC](/Content/upload/201998745/201908201513551526179.png)
Лист с данни:
Артикул №: FC976DL300
Име на артикула: 300W 976nm диоден лазер, свързан с влакна
| Оптичен | |
| Централна дължина на вълната | 976±10 nm |
| Изходяща мощност | 300W |
| Спектрална ширина FWHM | <> |
| Фибри | |
| Радиус на огъване на влакното | & gt; 60 мм |
| Дължина на влакното | 1.5m |
| Влакнесто ядро | 200um |
| Влакнеста цифрова апертура | 0,22 NA |
| Конектор за влакна | Голо |
| Електрически | |
| Работен ток Iop | 20-22.5A |
| Прагов ток Ith | 1A |
| Работно напрежение Vop | 28.5V |
| Ефективност на преобразуване на мощност | ~45% |
| Термичен | |
| Работна температура | 15~55℃ |
| Температура на съхранение | -30-70℃ |
Сертификация:
Свържете се с нас:
Процедура за поръчка:
1. Свържете се с нас за повече подробности по имейл
2. Изпращаме ви PI за плащане, срокът на плащане е T/T или Western Union
3. След като плащането бъде извършено, ние ще организираме производството
4. Времето за доставка е 1-4 седмици в зависимост от различното количество поръчка и заявка.
5. След доставката, ние ще ви изпратим DHL UPS FedEx TNT проследяващ номер.
Популярни тагове: 300w 975nm 976nm 980nm фибродиоден лазер доставчици, производители Китай, фабрика, на едро, произведени в Китай










