Описание
10W 1940nm разглобяем диоден лазер, свързан с влакна
Описание на продукта
Характеристики
- 640nm видимо червено + 1940nm средно-инфрачервено за много-използване в сценарии
- 200μm влакнесто ядро + SMA905 plug{3}}and-конектор, позволяващ бързо
- Ниско термично съпротивление, стабилна непрекъсната вълна (CW) изход
- Компактна структура, безпроблемна интеграция
Приложения
- Дву{0}}режимна обработка на материали: Прецизно маркиране/рязане на полимери и композити (1940nm за абсорбция + 640nm за подравняване)
- Биомедицински изследвания: Флуоресцентно възбуждане (640 nm) + лечение на меки тъкани (1940 nm абсорбция на вода)
- Дву{0}}лентово отчитане: Индустриално откриване на газ (1940nm) + визуално позициониране и подравняване (640nm)
- Оптичен експеримент: много{0}}лазерни{1}}изследвания на взаимодействието на материята в научни лаборатории

Лазерният диод с двойна-дължина на вълната 640/1940nm с 200 μm SMA905 plug-and-влакно осигурява гъвкав много-лентов изход и-безпроблемна смяна на влакна. Той се отличава с двоен-режим на обработка на материали, биомедицински изследвания и дву-честотно отчитане, с plug-and-дизайн, който рационализира поддръжката и преконфигурирането на системата.
Информационен лист
Артикул №: FC1940CB10
| Оптичен | |
| Централна дължина на вълната 1 | 640nm/0,2W |
| Централна дължина на вълната 2 | 1940nm/10W |
| Режим на работа | CW |
| фибри | Разглобяема |
| Влакнесто ядро | 200um |
| Цифрова апертура на влакна | 0.22NA |
| Дължина на влакното | ~1m |
| Оптичен конектор | SMA905 |
| Електрически | |
| Работен ток Iop | 10A |
| Прагов ток Ith | 2A |
| Работно напрежение Vop | 23V |
| Насочващ лъч | Не е задължително |
| NTC | Не е задължително |
| Термичен | |
| Тестова температура | 25 градуса |
| Температура на съхранение | -30~70 градуса |
Подробни размери:

Популярни тагове: 10w 1940nm оптично свързан диоден лазер доставчици, производители Китай, фабрика, търговия на едро, произведено в Китай










