Описание
10W влакнесто свързващи лазерни диоди
Той предлага до 10 W лазерна мощност от 105 µm влакно в 0,22 цифрова апертура с опция за стабилизиране на дължината на вълната от 915 nm.
Приложение

| Спецификация: | |
| Изходяща мощност | 10W |
| Централна дължина на вълната | 915 nm |
| Спектрална ширина | 3,5 nm |
| Прагов ток | 0.55A |
| Работен ток | 11.0A |
| Работно напрежение | 1.75V |
| Ефективност на Конвенцията | 48% |
| & gt;90% мощност | 0,15 NA |
| Изместване на дължината на вълната спрямо температурата | 0,3 nm/℃ |
| Ефективност на помията | 0.9W/A |
| Температура на съхранение | -30~70°C (без кондензация) |
| Работна температура | 15~55°C |
| Радиус на огъване на влакното | 37,5 мм |
| Диаметър на сърцевината | 105μm |
| Числова апертура | 0.22 |
| Конектор за влакна | ГОЛО |
Защо да изберете нас
Hangzhou Brandnew Technology Co., Ltd.
Силните страни на BrandNew' са в талантливите служители, качественото инженерство, контрола на процесите, разработването на продукти и обемното производство.
Основна компетентност
◆ Диодна опаковка ◆ Оформяне на лъч
◆ Тестване за надеждност ◆ Ефективно охлаждане


Свързан продукт

Моля, свържете се с нас свободно за оферта, за техническа поддръжка или помощ при избора на най-добрия лазер.

Популярни тагове: 10w влакно свързващи лазерни диоди доставчици, производители Китай, фабрика, на едро, произведени в Китай










