Описание
140mw 650nm диоден лазер, свързан с влакна
Основни функции:
Висока изходна мощност / яркост Висока ефективност
Налични персонализирани опаковки Налични персонализирани дължини на вълната
Приложения:
Медицински, спектрален анализ, изследвания

Спецификация:
Артикул №: FC650DL140
| Оптичен | |
| Централна дължина на вълната | 650±10nm |
| Изходяща мощност | 140mW |
| Работен режим | CW |
| Спектрална ширина FWHM | <> |
| Ефективност на наклона | 0.8W/A |
| Фибри | |
| Влакнесто ядро | 105um |
| Влакнеста цифрова апертура | 0,22 NA |
| Конектор за влакна | FC/PC |
| Електрически | |
| Работен ток Iop | 0.3A |
| Прагов ток Ith | 0.1A |
| Работно напрежение Vop | 2.4V |
| Термичен | |
| Работна температура | 20~30℃ |
| Температура на съхранение | -20-70℃ |
| Дължина на вълната Темп. Коефициент | <0,1>0,1> |
чертеж:

Популярни тагове: 140mw 650nm доставчици на диоден лазер, свързан с влакна, производители Китай, фабрика, на едро, произведени в Китай










