1W 1940nm оптичен диоден лазер
Влакнесто-тулиевите лазери излъчват главно лазери с дължина на вълната 1940nm. Тъй като дължината на вълната на лазерите, които излъчват, е близка до пика на енергийната абсорбция на водата, те могат да произведат ефективно тъканно изпаряване, рязане, коагулация и хемостаза. Те също имат характеристиките на малка оптична дълбочина на проникване и малки термични щети. Тулиевите лазери с непрекъснато-вълново влакно се използват главно в хирургия на простатектомия и се използват широко в клиничната практика
Ключови характеристики:
2100nm е наличен
C-Пакетът за монтиране е наличен
До 10W

Лист със спецификации
Артикул №: FC1940DL1
| Оптичен | |
| Централна дължина на вълната | 1940nm |
| Изходна мощност | 1W |
| Спектрална ширина FWHM | По-малко или равно на 6 nm |
| >90% енергия | 0.17NA |
| Ефективност на наклона | 0.9W/A |
| фибри | |
| Радиус на огъване на влакното | >30 мм |
| Диаметър на сърцевината на влакното/обвивката/буфера | 105um/125um/250um |
| Дължина на влакното | 1m |
| Цифрова апертура на влакна | 0.22NA |
| Оптичен конектор | FC/APC |
| Електрически | |
| Работен ток Iop | По-малко или равно на 12A |
| Прагов ток Ith | По-малко или равно на 0,9A |
| Работно напрежение Vop | По-малко или равно на 2,2 V |
| Ефективност на преобразуване на енергия | ~48% |
| Термичен | |
| Работна температура | 15 ~ 55 градуса |
| Температура на съхранение | -30~70 градуса |
| Температурен коефициент на дължина на вълната | -0,3 n/ градус |
Чертеж на пакет

Популярни тагове: 1w 1940nm оптично свързан диоден лазер доставчици, производители Китай, фабрика, търговия на едро, произведено в Китай










