Описание
20W 1064nm оптично свързан лазерен диод с PD термистор
Многофункционален:
Червен насочващ лъч (дължина на вълната 635±10nm; изходна мощност 2mW)
PD (Ток 300~3000uA)
Термистор ((K Ω)/ (25 градуса ) 10±3 процента /3477
Спецификация:
Артикул №: FC1064DL20
| Оптичен | Типична стойност |
| Централна дължина на вълната λ | 1064 nm |
| Толерантност към дължина на вълната | ±20nm |
| Изходяща мощност | 20W |
| Спектрална ширина FWHM | 6nm |
| Насочващ лъч | |
| Централна дължина на вълната λ | 650nm ±10nm |
| Изходяща мощност | 2mW |
| Работен ток Iop | 45~65mA |
| Работно напрежение Vop | 2.2V |
| Електрически | |
| Работен ток Iop | 9A |
| Прагов ток Ith | 0.7A |
| Работно напрежение Vop | 7V |
| Ефективност на преобразуване на енергия | 30 процента |
| PD ток | 300~3000uA |
| Термистор ((K Ω)/ (25 градуса ) | 10±3 процента /3477 |
| фибри | |
| Радиус на огъване на влакното | >60 мм |
| Диаметър на сърцевината на влакното | 200um |
| Цифрова апертура на влакна | 0.22NA |
| Дължина на влакното | 1M |
| Оптичен конектор | SMA905 |
| Термичен | |
| Работна температура | 15~35 градуса |
| Температура на съхранение | -20-70 степен |
| Температурен коефициент на дължина на вълната | -0.3nm/градус |
рисуване
Популярни тагове: 20w 1064nm оптично свързан лазерен диод с pd термистор доставчици, производители Китай, фабрика, търговия на едро, произведено в Китай










