Стабилизиран по дължината на вълната 785nm лазерен диод за Raman спектроскопия
Характеристики:
Обемна стабилизирана браг решетка
Спектрална ширина:<0.1nm
С функции PD, термистор, TEC
Сърцевина на влакното: 105 μm, 0.22NA
FC/PC или SMA905 оптичен конектор по избор
Дължината на влакното може да бъде персонализирана
Приложения:
Раманова спектроскопия
Аналитични инструменти
Биологични изследвания

Спецификация:
Артикул №: FC785WS600
| Оптичен | |
| Централна дължина на вълната λ | 785 nm |
| Толерантност към дължина на вълната | ±0.5nm |
| Изходна мощност | 600mW |
| Спектрална ширина FWHM | 0,1 nm |
| Ефективност на наклона | 0.8W/A |
| Фибри | |
| Диаметър на сърцевината на влакното | 105um |
| Цифрова апертура на влакна | 0.22NA |
| Оптичен конектор | FC/PC, SMA905 |
| Електрически | |
| Работен ток Iop | 1.09A |
| Прагов ток Ith | 0.36A |
| Работно напрежение Vop | 2V |
| PD | <2000μA |
| Термистор | 10 (±5%) kΩ (@25 градуса) |
| TEC работен ток/напрежение | 2.5A/6.3V |
| Термичен | |
| Работна темп. | 15~35 градуса |
| Температура на съхранение | -20~50 градуса |
| Температурен коефициент на дължина на вълната | 0,01 n/градус |
рисуване
![product-1-1 WMR}QLLI4A[61KLJSV[8]AV](/Content/uploads/202098745/202004231352310876c6c47fdf44bc96b08b62e26cd57d.png)
ESD ЗАЩИТА – Електростатичният разряд е основната причина за неочаквана повреда на продукта. Вземете изключителни предпазни мерки, за да предотвратите ESD. Използвайте каишки за китки, заземени работни повърхности и строги антистатични техники, когато боравите с продукта.
Популярни тагове: стабилизиран с дължина на вълната 785nm лазерен диод за раманова спектроскопия доставчици, производители Китай, фабрика, търговия на едро, произведено в Китай










