600W 976nm диоден лазер с висока мощност, свързан с влакна

Ключови характеристики:
Висока надеждност
600W 976nm диоден лазер с високомощно влакно използва технология за свързване на диоди, която може да осигури дългосрочна-надеждна работа на диода; В същото време стабилното и надеждно снабдяване с чипове гарантира дългосрочна-надеждност на продуктите; В допълнение, технологията за серия от единични тръби позволява на всяка една тръба да работи относително независимо една от друга. Когато една тръба се повреди, това няма да доведе до повреда на други светещи тръби. В същото време е лесен за подмяна и поддръжка.
The typical value of electro-optic efficiency is 50%, and the coupling efficiency is >95%
Благодарение на технологията за опаковане на серия от един-тръби и ширината на луминесцентните юфки на единичната тръба обикновено е 95um и 200um, ефективността на свързване обикновено може да достигне повече от 95%, когато оптичното свързване е към 200um или 400um светлина, така че електро-оптичната ефективност на целия модул може да достигне 50% или повече.
Информационен лист
Артикул №: FC976DL600
| Оптичен | |
| Централна дължина на вълната | 976 nm |
| Толерантност към дължина на вълната | ±15nm |
| Изходна мощност | 600W |
| фибри | |
| Диаметър на сърцевината на влакното | 200um |
| Цифрова апертура на влакна | 0.22NA |
| Дължина на влакното | 1.5m |
| Оптичен конектор | Гол край |
| Електрически | |
| Работен ток Iop | 27A |
| Прагов ток Ith | 1.1A |
| Работно напрежение Vop | 55V |
| Термичен | |
| Тестова температура | 25 градуса |
| Температура на съхранение | -30-70 градуса |
| Температурен коефициент на дължина на вълната | 0,35 n/градус |
рисуване
![product-1-1 ((MK}`$F$]@9V1D9R6}3UK8](/Content/upload/201998745/201910241341476298468.png)
Популярни тагове: 600w 976nm високомощни влакнесто-свързани диодни лазери доставчици, производители Китай, фабрика, търговия на едро, произведено в Китай










