500mW 1480nm SM влакнесто свързан лазерен диод Multipin
Характеристики:
- 1480nm Стабилизирана дължина на вълната
- Коефициент на изчезване: 16dB
- Дълъг живот
Приложения:
- Раманов спектрометър
- Лазерна стоматология
- Фибролазерно изпомпване
- Лазерен диод
- Лазерно заваряване

Артикул №: FC1480SM05
Име на артикула: 1480nm 500mW диоден лазер с оптична връзка
Лист с дата
| Оптичен | |
| Централна дължина на вълната | 1480±2nm |
| Изходна мощност | 500mW |
| Коефициент на изчезване | 16dB |
| фибри | |
| Влакнесто ядро | Единичен режим |
| Дължина на влакното | >1M |
| Оптичен конектор | FC/APC |
| Електрически | |
| Работен ток Lop | 1.7A |
| Работно напрежение Vop | 2.3V |
| TEC | 3A/3.5V |
| PD | <2000nA |
| Термистор | Наличен |
| Термичен | |
| Работна температура на кутията | -20~70 градуса |
| Температура на съхранение | -40~85 градуса |
Илюстрация:

Едномодовите лазери са фокусирани в по-малки петна с размери обикновено между 30 и 100 µm в диаметър. Тези по-малки размери на петна са необходими за различни прецизни приложения при фино рязане и пробиване на метал, прецизно заваряване, обработка на неметали и 3D печат.
Популярни тагове: 500mw 1480nm sm влакнесто свързан лазерен диод с много изводи доставчици, производители Китай, фабрика, търговия на едро, произведено в Китай















