Описание
Епилация 808nm диоден лазерен бар
Характеристика:
50W/60W/100W на бар, по ваш избор
Общата изходна мощност може да бъде 300W,500W,600W,800W,1000W...
Тройна дължина на вълната: 755nm+808nm+1064nm е на разположение
Лазерен чип от Jenoptik Германия
Гаранция: 18 месеца
Брой изстрели: без ограничение
Специален дизайн за приложение за обезкосмяване

Наличен е без черупка
Лист с данни
Артикул №: WC808VS500
| Оптичен | |
| Централна дължина на вълната | 808 nm |
| Толерантност към дължината на вълната | ±10 nm |
| Изходна мощност на бар | 50W/бар |
| Брой барове | 10 |
| Продължителност на импулса | ≤400ms |
| Работен цикъл | ≤40% |
| Електрически | |
| Работен ток Iop | ~50A |
| Прагов ток Ith | ~10A |
| Работно напрежение Vop | ~19V |
| Ефективност на преобразуване на мощност | ~50% |
| Термичен | |
| Работна температура | 20~30℃ |
| Температура на съхранение | 0-55℃ |
Рисуване

Популярни тагове: епилация 808nm диодна лазерна лента доставчици, производители Китай, фабрика, на едро, произведени в Китай










