Диоден лазерен бар модул Globalipl
Преглед
Характеристики:
100W на бар, 5bars, напълно 500w
2,0 мм стъпка между баровете
760nm, 808nm, 1064nm с дължина на вълната, в един стек модул
Пакет с ниско термично съпротивление
Специален дизайн за машина за премахване на лазерна коса Globalipl
Предимства:
Има трите основни фактора, които пряко влияят на надеждността на лазера, производителността и дълголетието, характеристиките на самата диодна лазерна лента, процеса на синтероване и технологията за опаковане .
A . Диодната лазерна лента: Импортирахме от най -добрите световни производители на диодни лазерни барове (от САЩ Coherent и Германия Jenoptik)
B . Процесът на синтероване и технология за лазерна опаковка: Нашите основни предимства на технологиите водещи вътрешни колеги


Лист с данни
Елемент № .: WC808VS500
| Оптична | |
| Централна дължина на вълната | 808nm |
| Толерантност към дължината на вълната | ± 10 nm |
| Изходна мощност на бар | 100W |
| Брой барове | 5 |
| Импулсна ширина | По -малко или равни на 400ms |
| Работен цикъл | По -малко или равни на 40% |
| Електрически | |
| Оперативен ток IOP | 100A |
| Threshold ток | 10A |
| Работно напрежение VOP | 10V |
| Ефективност на преобразуване на енергия | 50% |
| Термичен | |
| Работна температура | 20 ~ 30 градуса |
| Температура на съхранение | 0-55 степен |
Рисуване на пакет


Популярни тагове: DioDe Laser Bar Module GlobalPL доставчици, производители Китай, фабрика, на едро, произведени в Китай










