Описание
600W 755 808 1064 Диоден лазерен стек
Основни функции:
Комбинирана тройна дължина на вълната.
755nm е идеален за светла и тънка коса.
808nm е подходящ за повечето типове кожа и коса.
1064nm дължина на вълната е фокусирано решение за по-тъмни типове кожа.
10 бара, 60w на бар.
работен ток е 50А. работното напрежение е 18V.
Гаранцията за качество е 20 месеца. Дълъг живот 30 милиона изстрела.
Съвместим с повечето китайски дръжки за епилация, като ADSS.



Лист с данни:
Артикул №: WC781VS600
| Оптичен | |
| Работен режим | QCW/Макро-канал |
| Изходна мощност на бар | 60W |
| Брой барове | 10 |
| Дължина на вълната | 755nm/808nm/1064nm |
| Бързо отклонение на осите (FWHM) | 38 градуса |
| Бавно отклонение на осите (FWHM) | 12 градуса |
| Режим на поляризация | TE |
| Ефективност на наклона | ≥1.0W/A |
| Продължителност на импулса | ≤400ms |
| Работен цикъл | ≤40% |
| Електрически | |
| Работен ток Iop | 120A |
| Прагов ток Ith | 20A |
| Работно напрежение Vop | 11V |
| Ефективност на преобразуване на мощност | 45% |
| Термичен | |
| Работна температура | 23~27℃ |
| Температура на съхранение | 0-55℃ |

Популярни тагове: 600w 755 808 1064 диоден лазерен стек доставчици, производители Китай, фабрика, на едро, произведени в Китай










