600W 808nm диоден лазерен стек за Dilas
600W 808nm диоден лазерен стек за Dilas е лазерни диоди с микроканално охлаждане. Базираните на мед микроканални охладители отдавна са се доказали като високоефективно средство за охлаждане на диодни лазери с висока мощност.
Характеристика
● Микроканален дизайн; Висока пикова мощност
● Висок работен цикъл
● Защита от корозия
● Технология за опаковане с твърда спойка
Предимства
● Много рентабилен
● Висока енергийна плътност
● Подходящ за работа с дълга ширина на импулса
Информационен лист
Артикул №: WC808VS600
| Оптичен | |
| Централна дължина на вълната | 808 nm |
| Толерантност към дължина на вълната | ±10nm |
| Изходна мощност на бар | 100W |
| Брой барове | 6 |
| Бърза дивергенция на оста (FWHM) | 70 градуса |
| Бавна дивергенция на оста (FWHM) | 12 градуса |
| Режим на поляризация | TE |
| Електрически | |
| Работен ток Iop | 100A |
| Прагов ток Ith | 20A |
| Работно напрежение Vop | 12V |
| Ефективност на преобразуване на енергия | 50 процента |
| Термичен | |
| Работна температура | 25 градуса |
| Температура на съхранение | -40-80 степен |
| Температурен коефициент на дължина на вълната | 0.3nm/градус |
Популярни тагове: 600w 808nm диоден лазерен стек за dilas доставчици, производители Китай, фабрика, търговия на едро, произведено в Китай










