Описание
BNT600 600W 808nm 10bars диоден лазерен стек
Характеристика:
10 бара 60w на бар, общо 600W
Лазерен чип от Jenoptik Германия
Гаранция: 18 месеца
Брой изстрели: без ограничение
Специален дизайн за приложение за обезкосмяване

Лист с данни
Артикул №: WC808VS600
| Оптичен | |
| Централна дължина на вълната | 808 nm |
| Толерантност към дължината на вълната | ±10 nm |
| Изходна мощност на бар | 60W/бар |
| Брой барове | 10 |
| Продължителност на импулса | ≤400ms |
| Работен цикъл | ≤40% |
| Електрически | |
| Работен ток Iop | ~50A |
| Прагов ток Ith | ~10A |
| Работно напрежение Vop | ~19V |
| Ефективност на преобразуване на мощност | ~50% |
| Термичен | |
| Работна температура | 20~30℃ |
| Температура на съхранение | 0-55℃ |
Рисуване

Популярни тагове: bnt600 600w 808nm 10bars диоден лазерен стек доставчици, производители Китай, фабрика, на едро, произведени в Китай










