Лазерен стек за машина за епилация
Лазерните стекове имат широк диапазон на мощност от 300 W до 1600 W и са подходящи за различни сценарии на приложение. Например, лазерът за епилация от серия HD с подредени макро канали има диапазон на мощност от 755 nm, 808 nm и 1064 nm, с диапазон на мощност от 300 W до 1600 W. В допълнение, 808nm квази-непрекъснати вълнови лазерни диодни матрици също се използват широко в медицината, научните изследвания, националната отбрана, лазерното изпомпване в твърдо състояние, печатането и други области
Предимства:
1. Използване на висококачествена лента Jenoptik в Германия и внесен охладител за макро канали.
2. Има перфектно охлаждане, почти не причинява проблем с изгарянето на диодната лента.
3. Без ограничение на изстрелите.
4. Предложете услуга за технологична поддръжка за вас.

Информационен лист
Артикул №: WC808VS600
| Оптичен | |
| Централна дължина на вълната | 808 nm |
| Режим на работа | QCW |
| Изходна мощност на бар | 60W |
| Брой барове | 10 |
| Работен цикъл | По-малко или равно на 40% |
| Електрически | |
| Работен ток | ~50A |
| Прагов ток | ~10A |
| Работно напрежение | ~18V |
| Ефективност на преобразуване | ~50% |
| Термичен | |
| Работна температура | 20~30 градуса |
| Температура на съхранение | 0-55 градуса |
Чертеж на пакет

Популярни тагове: лазерен стек за машина за епилация доставчици, производители Китай, фабрика, търговия на едро, произведено в Китай










