100W 808nm лазерна диодна лента G-Stack
Хоризонтално подредените лазерни диоди се състоят от множество диодни лазерни ленти, разположени една до друга. Тези подредени масиви могат да бъдат изградени с 2 до 20 диодни шини от 100 W QCW до 300 W QCW. BrandNew все още предлага смесителни диодни ленти с различна дължина на вълната, за да даде широк оптичен спектър на излъчване, чиято производителност е много подходяща за изграждане на ефективно изпомпване на обезмаслено в нестабилизирана температура среда.

Преглед
Характеристика:
една лента
Режим на работа: QCW
Кондуктивно охлаждане
Хоризонтален стек
Тези масиви са достъпни в широк диапазон от стандартни дължини на вълните и могат да бъдат опаковани в почти всички платформи на чисто нови лазерни диодни масиви, включително пакети G и Cs.
Приложения:
Широки приложения като лазерно изпомпване в твърдо състояние, оръжия с насочена енергия, военно намиране на обхват и обозначаване на цели, обезкосмяване и заваряване, всички се възползват от високата мощност и гъвкавите конфигурации, предлагани от тези стекове

Информационен лист:
Артикул №: CC808HA100
| Оптичен | |
| Централна дължина на вълната | 808±10nm |
| Изходна мощност | 100W |
| Режим на работа | QCW |
| Бърза дивергенция на оста (FWHM) | 50 градуса |
| Бавна дивергенция на оста (FWHM) | 10 градуса |
| Спектрална ширина FWHM | 6nm |
| Честота | 3 Hz |
| Ширина на импулса | 4 мс |
| Работен цикъл | <2% |
| Електрически | |
| Работен ток Iop | 100A |
| Прагов ток Ith | 15A |
| Работно напрежение Vop | 2V |
| Ефективност на преобразуване на енергия | 50% |
| Термичен | |
| Работна температура | -45-+60 степен |
| Температура на съхранение | -55-+85 степен |
Чертеж на опаковката:

Популярни тагове: 100w 808nm лазерна диодна лента g-stack доставчици, производители Китай, фабрика, търговия на едро, произведено в Китай










