Описание
Хоризонтален стеков диоден лазер за DPSS лазерен модул
Структурата на радиатора е проектирана с отличен капацитет на разсейване на топлината, така че можем да свържем до десетки 20W или 40W лазерни диодни ленти последователно към един линеен радиатор.
Тези линейни решетки са монтирани в пречистена азотна среда от висококвалифицирани инженери и машини за запояване чрез преформатиране.

Спецификации
Артикул №: WC808HA160
| Оптични характеристики | |
| Централна дължина на вълната λ | 808 nm |
| Толерантност към дължина на вълната | ±5nm |
| Изходна мощност на бар | 40W |
| Брой барове | 4 |
| Режим на поляризация | TE |
| Спектрална ширина FWHM | По-малко или равно на 4 |
| Спектрална ширина FW90%E | По-малко или равно на 6 |
| Бърза дивергенция на оста FWHM | 35 градуса |
| Бавна дивергенция на оста FWHM | 8 степен |
| Ширина на импулса | <0.3ms |
| Дежурен кръг | <10% |
| Електрически характеристики | |
| Работен ток Iop | По-малко или равно на 48A |
| Прагов ток Ith | По-малко или равно на 10A |
| Работно напрежение Vop | По-малко или равно на 2V |
| Ефективност на наклона | По-голяма или равна на 1,05 W/A |
| Ефективност на преобразуване на енергия | По-голямо или равно на 45% |
| Топлинни параметри | |
| Работна температура | 15~30 градуса |
| Температура на съхранение | 0~55 градуса |
Чертеж:

Популярни тагове: хоризонтален стек диоден лазер за dpss лазерен модул доставчици, производители Китай, фабрика, търговия на едро, произведено в Китай










