22W 975nmЛазерен диод с широка площ за обработка на материали
22W 975nmЛазерен диод с широка зонаХарактеристика:
- 190um размер на излъчвателя, 22W изходна мощност, 975nnm дължина на вълната
- 50% ефективност на преобразуване на енергия
- Налична COS опаковка
- Отлична запояемост
- Стабилна и надеждна работа
22W 975nmЛазерен диод с широка зонаПриложение:
- Оптична комуникация в свободно пространство
- Естетика, дерматология и хирургия
- Отбрана и сигурност
- Обработка на материали

Пакетът COS има две по-големи подложки за свързване на златни проводници за контакт с катода и анода на полупроводниковия лазерен диод. Размерът на COS пакета е много малък, така че е много подходящ за интегриране в OEM система.
22W 975nmЛазерен диод с широка зонаИнформационен лист
Артикул №: COS975DL22
Име на артикула: 975nm широкообластен лазерен диод
| Оптичен | |
| Централна дължина на вълната | 975 nm |
| Толерантност към дължина на вълната | ±5nm |
| Изходна мощност | 22W |
| Спектрална ширина FWHM | 4nm |
| Ефективност на наклона | 1.0W/A |
| Бърза дивергенция на осите | 30 градуса |
| Бавна дивергенция на оста | 10 градуса |
| Размер на излъчвателя | 190um |
| Електрически | |
| Прагов ток | 1.5A |
| Работен ток | 24A |
| Работно напрежение | 2.0V |
| Ефективност на преобразуване на енергия | 50% |
| Термичен | |
| Работна температура | 15 ~ 55 градуса |
| Температура на съхранение | -30-70 градуса |
| Температурен коефициент на дължина на вълната | 0,3 nm/градус |
22W 975nmЛазерен диод с широка зонаЧертеж:
Лазерите с широка{0}}област работят в пространствени и надлъжни мултимодове. Те могат да се използват за-лазерно изпомпване, сензорна технология, обработка на материали, медицински приложения, фотодинамична терапия и научни изследвания. Широко{4}}лазерните диоди се използват широко като източници на помпа във всички-твърдотелни-лазери, докато лъчът на полупроводниковите лазерни диоди трябва да бъде оформен поради големия ъгъл на отклонение и асиметрията на тясното правоъгълно напречно-сечение в посоките на бързата и бавната ос.
22W 975nm COS:
BrandNew's предоставя COS 22W SMD диодни лазери, 22W 975nm COS приема AuSn заваряване и P Down опаковка, с множество предимства като висока надеждност, стабилна изходна мощност, висока мощност, висока ефективност, дълъг живот и висока съвместимост и се използват широко на пазара. 22W 975nm COS са тествани за ефективност и стареене на производствената линия, за да се гарантира, че продуктите са надеждни, стабилни и с дълъг живот.

Популярни тагове: 975nm широкообластен COS лазерен диод доставчици, производители Китай, фабрика, търговия на едро, произведени в Китай










