12W 976nm COS диоден лазер за инфрачервено осветление
Характеристики:
- 12W изходна мощност, 976nm централна дължина на вълната
- COS пакет
- Long lifetime>10 000 часа
- Добро представяне5. Бърза доставка 1-2 работни седмици
Приложение:
- Медицинска употреба
- Приложение в индустрията
- Обработка на материала
- Технология на печат

12W 976nm COS диоден лазер с COS пакет, направете го по-безопасен. Чипове на субмонтиране, обикновено за медицинско приложение, обработка на материали и др.
Информационен лист
Артикул №: COS976DL12
Име на артикул: COS 12W 976nm лазерен диод
| Оптичен | |
| Централна дължина на вълната | 976 nm |
| Толерантност към дължина на вълната | ±10nm |
| Изходна мощност | 12W |
| Ширина на излъчвателя | 94um |
| Бърза дивергенция на осите | 55 градуса |
| Бавна дивергенция на оста | 9 градуса |
| Коефициент на поляризация TE/(TM+TE) | 97% |
| Електрически | |
| Прагов ток Ith | 0.55A |
| Работен ток | 13A |
| Работно напрежение Vop | 1.55V |
| Ефективност на наклона | 0.95W/A |
| Термичен | |
| Тестова температура | 25 градуса |
| Температура на съхранение | -30-70 градуса |
| Температурен коефициент на дължина на вълната | 0,3 nm/градус |
Чертеж:

В областта на лазерното гравиране изборът на технология за опаковане е ключов фактор за производителността и надеждността на една лазерна система. Сред многото налични решения за опаковане, приемането на технологията „chip-on-shell“ (CoS) се превърна в стратегическо решение поради редица причини. Уникалната комбинация от отлично термично управление, механична устойчивост и прецизно оптично подравняване направи технологията CoS избраното решение за опаковане за приложения за лазерно гравиране. Този документ изследва основните мотиви за избора на CoS технология в лазерното гравиране и как тя играе важна роля при оформянето на възможностите и резултатите на тази динамична индустрия.
Популярни тагове: cos 12w 976nm лазерен диод доставчици, производители Китай, фабрика, търговия на едро, произведено в Китай










