Описание
976nm 18W немонтирана лазерна лента
Преглед
Характеристики:
Ефективността на преобразуване на нашия чип може да достигне 64,5%,
и живот може да бъде повече от 10000 часа
Нов дизайн на епитаксиална структура и епитаксия на материала
Усъвършенстван дизайн и технология за подготовка без{0}}прозорец на помпата
характеристики на устойчивост на висока температура
Приложения:
Източник на влакнесто лазерно изпомпване
Твърд{0}}източник за лазерно изпомпване
Директен полупроводников лазер

Спецификация:
Артикул №: LC976SE18
| Оптичен | Тип |
| Централна дължина на вълната | 976 nm |
| Изходна мощност | 18W |
| Режим на работа | CW |
| Ширина на излъчвателя | 190μm |
| Стъпка на излъчвателя | 400μm |
| Дължина на кухината | 4000μm |
| Дебелина | 95-115μm |
| Спектрална честотна лента (FWHM) | 4nm |
| Ефективност на наклона | 1.1W/A |
| Електрически | |
| Работен ток Iop | 18A |
| Прагов ток Ith | 1.3A |
| Работно напрежение Vop | 1.55V |
| Ефективност на преобразуване | 64.5% |
| Термичен | |
| Работна температура | 20 градуса |
| Температурен коефициент на дължина на вълната | 0,35 n/градус |
Крива на ефективността и чертеж на размера

Популярни тагове: 976nm 18w немонтирана лазерна лента доставчици, производители Китай, фабрика, търговия на едро, произведено в Китай










