150W 976nm оптично свързан лазерен диод
Малък размер и леко тегло: Използвайки оптични влакна като среда за предаване, влакнестите лазери имат предимствата на малък размер и леко тегло, което е лесно за инсталиране и използване.
Силна анти{0}}смущаваща способност: Благодарение на използването на оптично влакно като среда за предаване, влакнестите лазери имат силна анти-електромагнитна интерференционна способност.
Дълъг живот: Фибролазерът има добро качество на лъча и стабилен изход, така че има дълъг живот.
Гаранция:
Тествано при фабрично изгаряне с минимум една година гаранция за изработка и материали след получаване на артикулите.
Характеристики:
976 nm дължина на вълната
150W изходна мощност
106.5µm диаметър на сърцевината на влакното
0.22N.A.
Приложения:
Фибролазерно изпомпване


Спецификация:
Артикул №: FC976DL150
| Оптичен | |
| Централна дължина на вълната | 976 nm |
| Изходна мощност | 150W |
| Спектрална ширина FWHM | 6nm |
| Ефективност на наклона | 13W/A |
| Електрически | |
| Работен ток Iop | 14A |
| Прагов ток Ith | 0.9A |
| Работно напрежение Vop | 23V |
| Ефективност на преобразуване на енергия | 45% |
| Термичен | |
| Работна темп. | 15~35 градуса |
| Температура на съхранение | -20-70 градуса |
| Дължина на вълната Темп. Коефициент | 0,3 nm/градус |
Чертеж:

Популярни тагове: 150w 976nm влакнесто свързан лазерен диод доставчици, производители Китай, фабрика, търговия на едро, произведено в Китай










