60W 975nm 976nm 980nm Fiber лазерен диод
Основна характеристика:
От страна на качеството, за да осигурим стабилен и дълъг живот, ние използваме лазерен чип от Jenoptik Германия.
За по-добро охлаждане и разсейване на топлината използваме субстрат/корпус от Tecnisco Japan.
За висока енергийна ефективност използваме влакно от Nufern.
Всички тези характеристики могат да гарантират качеството и дълъг живот на лазера заедно с най-добрата AnSn технология за запояване.
Приложение:
Лазерно заваряване, лазерно рязане, лазерно изпомпване...

Спецификация
Артикул №: FC975DL60
Име на артикула: 60W 975nm диоден лазер, свързан с влакна
| Оптичен | |
| Централна дължина на вълната | 975 nm |
| Толерантност към дължината на вълната | ±10 nm |
| Изходяща мощност | 60W |
| Спектрална ширина FWHM | 4nm |
| Ефективност на наклона | 5.2W/A |
| Фибри | |
| Радиус на огъване на влакното | & gt; 40 мм |
| Влакнеста сърцевина/обшивка/буферен диаметър | 105um/125um/250um |
| Влакнеста цифрова апертура (& gt; 95% мощност) | 0,18 NA |
| Дължина на влакното | 1m |
| Конектор за влакна | Голо |
| Електрически | |
| Работен ток Iop | 11.5A |
| Прагов ток Ith | 0.5A |
| Работно напрежение Vop | 9.8V |
| Ефективност на преобразуване на мощност | 50% |
| Термичен | |
| Работна температура | 15~55℃ |
| Температура на съхранение | -30~70℃ |
| Дължина на вълната Температурен коефициент | 0,3 nm/℃ |
Предпазни мерки при употреба
Абсолютните максимални оценки могат да се прилагат към Устройството само за кратък период от време. Излагането на максимални оценки за продължителен период от време или експозиция над една или повече максимални оценки може да причини повреда или да повлияе на надеждността на Устройството.
Популярни тагове: 60w 975nm 976nm 980nm доставчици на лазерни диоди с влакна, производители Китай, фабрика, на едро, произведени в Китай










