240W 976nm диоден лазер с оптична връзка
В областта на научните изследвания 976nm лазери се използват в експериментални изследвания в науката за материалите, спектроскопията, биомедицината и т.н. поради тяхната уникална дължина на вълната и работни характеристики. Например в науката за материалите 980nm лазери могат да се използват за прецизно нагряване и операции на топене.
Характеристики:
135um/0.22NA/1m влакно
Висока ефективност на свързване
Висока мощност висока яркост
Long life: >10 000 часа
Стандартни адаптери за влакна или голи влакна
Персонализирайте решение за PD,TEC охладител, aming beam
Приложения:
Фибролазерно изпомпване
Твърдо{0}}лазерно изпомпване
Директна обработка на диоден материал

Информационен лист:
Артикул №: FC976DL240
| Оптичен | Типична стойност |
| Централна дължина на вълната | 976 nm |
| Изходна мощност | 240W |
| Режим на работа | CW |
| Спектрална ширина FWHM | 5nm |
| Ефективност на наклона | 13W/A |
| Електрически | |
| Работен ток Iop | 17A |
| Прагов ток Ith | 1.0A |
| Работно напрежение Vop | 24.5V |
| Ефективност на преобразуване на енергия | ~45% |
| Термичен | |
| Работна температура | 15 ~ 55 градуса |
| Температура на съхранение | -30-70 градуса |
| Температурен коефициент на дължина на вълната | 0,3 nm/градус |
Чертеж:
![product-1-1 )~KHQV@}3%P]WN@U(GODIQY](/Content/upload/201998745/201908201439043384837.png)
Популярни тагове: 240w 976nm оптично свързан диоден лазер доставчици, производители Китай, фабрика, търговия на едро, произведено в Китай










