Описание
975nm / 976nm / 980nm Високомощен лазерен диод
Широко приложение:

| Спецификация: | |
| Изходна мощност | 300W/ 300W |
| Централна дължина на вълната | 976nm / 980nm |
| Спектрална ширина | <> |
| Праг на текущия | 1А |
| Текущ работен ток | 20~22.5A |
| Работно напрежение | 28.5V |
| Ефективност на Конвенцията | 45% |
| Превключване на дължините на вълната спрямо температура | 0,3nm/°C |
| Ефективност на наклона | > 13W/A |
| Температура на съхранение | -30 ~ 70 °C (без кондензация) |
| Работна температура | 15~55°C |
| Радиус на огъване на влакна | >60мм |
| Диаметър на основата | 200 μm |
| Цифрова бленда | 22.00 лв. |
| Конектор за влакна | гол |
Сертифициране:
Свържете се с нас:
Йойо Енъл: info@brandnew-china.com
WhatsApp: +86 13867679409
Популярни тагове: 975nm / 976nm / 980nm високомощни влакна лазерни диодни доставчици, производители Китай, фабрика, на едро, произведени в Китай










